Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.

Sesje indywidualne

Sesje indywidualne

Konsultacje indywidualne i sesje online

Sesje indywidualne ustawień systemowych
– online

Zapraszam Cię na sesje indywidualnych ustawień systemowych, online, na figurkach. Łączymy się za pomocą messenger lub Skype.

Pracujemy metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, technikami uwalniania, wizualizacjami i medytacjami prowadzonymi, oddechem, a także moimi własnymi, wypracowanymi przez lata w pracy ze sobą i z innymi ludźmi metodami.

Ustawienia Online, to świetne narzędzie dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać na moje warsztaty stacjonarne, lub sesję indywidualną stacjonarną.
Jeśli mieszkasz za granicą, jesteś chora, lub po prostu daleko Ci do miejsc, w których organizuję warsztat, pisz śmiało! Umówimy się na sesje online!

Pracując z klientami, wykorzystuję własną metodę, którą stworzyłam wykorzystując całe moje doświadczenie zdobyte w udziale w setkach ustawień systemowych, u różnych terapeutów z całego świata. Łącze także inne metody, jak wizualizacje, głęboką pamięć ciała, techniki uwalniania, czy wglądy w osobistą karmę.

OFERUJĘ DWIE OPCJE PRACY:

1.Sesja ustawień systemowych krótka, trwająca ok 45 min.

Na której ustawiamy 1- max 2 tematy.

Do pracy wykorzystuję figurki oraz ustawiam w przestrzeni wchodząc w „pole” w reprezentacje, co daje możliwość zobaczenia reprezentacji i uczucie jak na warsztacie stacjonarnym.

Tego typu sesja, dobra jest dla osób, które chcą popatrzeć na jakiś jeden konkretny temat, mają większe doświadczenie w pracy ustawieniowej lub pełna sesja to dla nich za dużo na raz i wolą rozłożyć pracę na kilka spotkań.
To też opcja, którą wybierają osoby, które chcą zobaczyć „z czym się je” metodę ustawień, lub jak konkretnie JA pracuję. Potem często zapisują się na dłuższą sesję, by jeszcze na coś popatrzeć.

Cena: 350 zł
Czas trwania: ok 45 min

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ ONLINE.

2. Sesja ustawień systemowych pełna, trwająca ok 1,5h

W takiej sesji ustawiam kilka tematów, zazwyczaj 3-4, tyle, ile się pokazuje. Patrzymy na jeden temat z kilku perspektyw, poziomów, albo ustawiamy kilka osobnych tematów.

Taka praca sprawia, że jedna sesja ze mną jest bardzo głęboką pracą, która oddziałuje na wiele różnych aspektów życia.

Do pracy wykorzystuję figurki oraz ustawiam w przestrzeni wchodząc w „pole” w reprezentacje, co daje uczucie pracy takiej jak na warsztacie stacjonarnym.

Na tego typu sesje zapraszam szczególe osoby, które nigdy nie brały udziału w ustawieniach, potrzebują dużej zmiany, czują, że ich temat jest obszerny lub mają kilka tematów na które chciałyby popatrzeć.

Cena: 500 zł
Czas trwania: ok 1,5 h

3. Sesja ustawień systemowych połączona z pracą z karmiczną

Przez to enigmatyczne pojęcie „karma”, rozumiem wszystkie elementy, które czasem z jakichś powodów pokazują mi się w polu, i które oczyszczam razem z klientami na sesjach indywidualnych tego typu. Nie nie są to typowe zależności, uwikłania, lojalności Hellingerowskie, a jeszcze jakieś inne siły, czy istoty.  Często również na „zwykłych sesjach ustawień” pokazują (Mnie) się te tematy, jednak tutaj intencjonalnie tworzę produkt, dla osób które czują, wiedzą, że mają w tym obszarze jakieś historie do oczyszczenia i zakończenia. Tak, by móc pójść lżej dalej ze swoim obecnym życiem. Wyjść już z tych miejsc, z których często od lat nie potrafią wyjść. Żyjąc tylko swoim życiem.

Cena: 750 zł
Czas trwania: W zależności od potrzeb. Około 1,5 – 2 h

Sesje indywidualne ustawień systemowych
na żywo Warszawie (centrum)

Zapraszam Cię na sesje indywidualnych ustawień systemowych na żywo. W mojej przestrzeni w Warszawie.
Spotykamy się w samym centrum miasta, blisko dworca centralnego i Pałacu Kultury.

Pracujemy metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, technikami uwalniania, wizualizacjami i medytacjami prowadzonymi, oddechem, a także moją własną metodę, którą stworzyłam wykorzystując całe moje doświadczenie zdobyte w udziale w setkach ustawień systemowych, u różnych terapeutów z całego świata. Łącze także inne metody, jak wizualizacje, głęboka pamięć ciała, techniki uwalniania, czy wglądy w osobistą karmę.

Czas trwania sesji uzależniony jest od potrzeb konkretnej osoby. Zazwyczaj to około 1,5 – 2 h. Pracujemy z tyloma tematami, ile do nas przyjdzie. Zazwyczaj 3- 4 ustawienia.

Cena spotkania na żywo ze mną to 500 zł.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ.

E2945149-AADB-483B-B937-76EF453DFA0D

Konsultacje żywieniowe i odchudzające.

Przez ponad 10 lat, doświadczam historii związanej z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, anoreksją, mnóstwem różnego rodzaju diet, postów, detoksów, styli odżywiania.
Ale jestem też dietetykiem po studiach.
Cały ten czas sprawił, że mam ogromne doświadczenie w tym temacie. Znam ten temat sobą, swoim ciałem. I jak nikt inny, jestem w stanie zrozumieć, przez co, być może przechodzisz. Dokładnie o mojej historii przeczytasz TUTAJ.

Zapraszam Cię, jeśli potrzebujesz wsparcia w swoim procesie odchudzania, lub wychodzenia z zaburzeń odżywiania.

Pracując z tymi tematami, wykorzystuję wiedzę z ustawień systemowych, wizualizacje, techniki uwalniania, głęboką pamięć ciała, coaching a także inne, zdobyte, przeze mnie przez lata umiejętności.

Nie układam gotowych jadłospisów. Moją intencją jest nauczyć Cię intuicyjnego i naturalnego jedzenia, tak by odżywiać swoje ciało i żyć w z nim w zgodzie, zamiast je katować.

Pomagam w dobraniu produktów do swojego menu, odpowiedniej kaloryczności codziennych posiłków, pracy z emocjami (zajadaniem emocji), uwolnieniu trzymanych na poziomie ciała traum, które czasem uniemożliwiają schudnięcie, lub trwałe utrzymanie wymarzonej wagi.

W tej pracy, wykorzystuję też techniki uwalniania emocji, pracujemy też z ograniczającymi przekonaniami.

Czas trwania konsultacji to ok 1-2 h w zależności od potrzeb konkretnej osoby.
Cena konsultacji to 250 zł

ZAPISZ SIĘ TUTAJ.

Jak pracuję?

 

Pracuję metodą ustawień Systemowych, Berta Hellingera. Łączę w swojej pracy także metodę wizualizacji i medytacji prowadzonych oraz głęboką pamięć ciała. Pracuję także technikami uwalniania Hawkinsa i  oddechem.

W mojej pracy zwracam szczególną uwagę na to, co do nas przychodzi, co się pokazuje. Pilnuję tego, by zaglądać tylko tam, gdzie nam wolno, aby było to jak najbezpieczniejsze i jaknajczulsze dla klienta. Sprawdzam do jakiego momentu możemy podejść, aby nie przekroczyć granic i wrażliwości klienta.
W mojej pracy bardzo ważne jest głębokie połączenie z prowadzeniem Siły Wyższej. Tak, by osoba, która zgłasza się na sesję, po prostu jak najwięcej z niej wzięła.

Czasem na sesjach zdarza mi się pracować także z karmą. Jest to odrobinę enigmatyczne stwierdzenie, ale faktycznie tak jest i z jakiegoś powodu mam do tych przestrzeni (czasami) dostęp. Chodzi tutaj o zamknięcie pewnych rozdziałów fizycznych i niefizycznych naszego życia, które z jakiegoś powodu ciągle przy nas są i wpływają na nasze życie tu i teraz.

W  pracy z tematami zaburzeń odżywiania, czy otyłości, używam  doświadczenia, które zdobyłam przez ponad 10 lat testowania i sprawdzania na sobie różnych metod odchudzania, styli odżywiania,  pracy z ciałem.
Łączę tutaj moją wiedzę ze studiów dietetyki, samodzielnego odkrywania i doszkalania się oraz moje szerokie doświadczenie osobiste i praktykę w tym obszarze.

57232194_2190037364415112_5709537508199497728_o

Moje wykształcenie.

Ukończyłam studia wyższe z zakresu dietetyki klinicznej.
Skończyłam certyfikowaną szkołę Ustawień systemowych, opartych na metodzie Berta Hellingera u Anny Brzozowskiej. Uczyłam się także między innymi od Izy Kopp – Pietrzak, czy Gerharda Walpera – ucznia Hellingera.

Skończyłam też kilka innych kursów z tematyki szeroko pojętej świadomości.

Ale moje wglądy i czucie zawdzięczam też mojej wieloletniej własnej praktyce – poprzez zagłębianie się we własne emocje, czy przebyte posty.

Cały czas się szkolę i poznaje nowe metody…
Każdego dnia jestem w drodze do poznawania siebie bardziej, pełniej, mocniej.

Uważam, że nie ma nic bardziej cennego, niż ciągły samorozwój.

„Siebie najpierw usłysz.

Sobie poświęć czas.

A jak odnajdziesz w sobie wdzięczność…

I tak naprawdę zaakceptujesz wszystko to, co jest…

Nawet to, co od zawsze wywoływało w tobie ból, to zaczniesz dostrzegać cuda.

I wszystko będzie zupełnie inne…

A Ty tylko będziesz przecierać oczy ze zdumienia…”

– Aleksandra Reder

Zapisz się na sesję.

Kup produkt, a ja skontaktuję się z Tobą mailowo,  lub napisz do mnie bezpośrednio na moim profilu na Facebooku.