Free Delivery on orders over $200. Don’t miss discount.
Odchudzanie

Jeśli chcesz schudnąć, nie rób głodówek

IMG_0203

Jeśli chcesz schudnąć, NIE RÓB GŁODÓWEK!

Wiem co mówię.
Robiłam je. Robiłam głodówki (w tym najdłuższą, ponad 3 tygodniową), robiłam posty sokowe… (najdłuższy ponad 3 miesiące), ale to nie jest droga do odchudzania. Oczywiście pewnie schudniesz, ale potem Twoje ciało nadbuduje te kilogramy i zrzucenie ich ponowne będzie o wiele trudniejsze…

Głodówki i posty sokowe to droga do oczyszczania emocji i karmy… subtelnych poziomów energetycznych… to wspaniała metoda do rozwoju duchowego i poszerzania świadomości, ale nie jest to droga do odchudzania. Nie bez powodu posty są obecne w każdej praktyce duchowej

Ale jeśli chcesz schudnąć, zacznij jeść zdrowe tłuszcze. Białko. Dorzuć do tego trochę owoców.
Ćwicz siłowo, by budować mięśnie.
Ale nie głódź się, dlatego, że to szczególnie negatywnie wpływa na hormony… których zdrowie jest bezcenne! A szczególnie ogromną rolę odgrywają u kobiet.

I pracuj z emocjami. Dlatego, że nadwaga jest bardzo połączona z psychosomatyką! To m.in. nasze emocje, zranienia dzieciństwa, przekonania i wgrane w podświadomość kody, leżą tutaj u podstawy…
Rola dobrego psychologa jest tutaj nieoceniona!

I dbaj o siebie!
Już czas dać samej sobie miłość…

-Twoja Ola

—————————————————
Jeśli nie wiesz gdzie zacząć, zapraszam Cię do mojego darmowego ebooka, wpisz w komentarzu ZMIANA, a wyślę ci do niego link. Znajdziesz aż 40 przepisów na fit, low carbowe dania, plany treningowe i jadłospis.

Jeśli potrzebujesz wsparcia z emocjami, zapraszam również na moje warsztaty stacjonarne i sesje indywidualne. Napisz w komentarzu EMOCJE, jeśli chcesz się zapisać, odezwę się.

I zapraszam Cię też na mój kurs online o tematyce zaburzeń odżywiania i nadwagi – pracujemy tutaj z emocjami na głębokim, systemowym poziomie.

Moja druga książka się pisze… a pierwsza niebawem będzie wznowiona! Będzie dodruk w poprawionej wersji. Jeśli chciałbyś się zapisać na listę osób, które będę informować o sprzedaży moich książek w pierwszej kolejności, napisz w komentarzu KSIĄŻKA.